XLVII Wycieczka Rowerem w Nieznane

W niedzielny ranek 1 lipca 2012 udaliśmy się na pierwszą wakacyjną, a zarazem kolejną, bo 47 wycieczkę "Rowerem w Nieznane". Ze stałego miejsca zbiórki ruszyliśmy nowowybudowaną ścieżką rowerową przez Trzeszczyn, Tanowo do Bartoszewa.

1.JPG

Tu po krótkiej przerwie Marek zaproponował poznanie nowootwartej ścieżki rowerowej Łęgi - Buk (po której Sama Rama nie miała jeszcze okazji wędrować). Zaskoczeniem dla wszystkich było to, że ścieżka posiada nawierzchnię asfaltową, stojaki dla rowerów, wiaty na odpoczynek jeżdżących po tej trasie itd. Na odcinku 4 km naliczyliśmy kilkanaście takich elementów infrastruktury.

2.JPG
3.JPG
4.JPG

Dalsza nasza trasa prowadziła przez Dobrą Szczecińską i Wołczkowo. Obok jez. Głębokie, na polanie Bagienna Olszyna, zrobiliśmy kolejną przerwę by potem na dłużej zatrzymać się w gospodzie "Uroczysko" w Bartoszewie na kawę.

5.JPG
6.JPG

Do Polic dotarliśmy około godz.14:30 pokonując dystans 52 km. Oczywiście rozstaliśmy się w znakomitych humorach bo wycieczka była udana, a poza tym pogoda nie sprawiła nam zawodu.


(marekziem)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License