Inauguracja Sezonu Turystycznego 2017

Niesamowity prezent uczestnikom trzynastej edycji Inauguracji Sezonu Turystycznego sprawiła tegoroczna aura. Już od piątku dość obficie zaczął padać śnieg przykrywając białym puchem Puszczę Wkrzańską. Korzystając z doskonałych warunków w niedzielę, 08 stycznia 2017 r. na polanie nad jeziorem Bartoszewo zjawiła się ponad 70-cioosobowa grupa turystów piechurów.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Przy płonącym nad brzegiem jeziora ognisku pieczono przyniesione ze sobą kiełbaski i inne wiktuały, a następnie pałaszowano je ze smakiem. Po czym przyszła kolej na właściwą "Inaugurację Sezonu 2017", którą uczczono, podobnie jak w latach ubiegłych wystrzeleniem korka butelki szampana. Z kolei Prezes "Samej Ramy" w imieniu zarządów obu klubów złożył serdeczne noworoczne życzenia wszystkim uczestnikom imprezy.

8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg

Przy ognisku rozstrzygnięto też konkurs na najciekawszy strój turystyczno-karnawałowy. Tym razem najlepiej były ubrane dzieci naszych uczestników. Przy trzaskającym ognisku wielu wspominało zakończony nie tak dawno sezon 2016 demonstrując zdjęcia z imprez minionego roku.

17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg

Na zakończenie tego pierwszego noworocznego turystycznego spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki i plakietki rajdowe. W drodze powrotnej odwiedziliśmy gospodę "Uroczysko", gdzie uraczono nas gorącą herbatą i kawą z ciasteczkiem. Z całym repertuarem utworów tym razem grając na pianinie zaprezentował się Wiesiu Klimkiewicz.

25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg

(wgaw)
(adalbert)
(jurek)
(grażka)
(marek)
(micolski)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License