Kulig I 2006

Tegoroczna zima sypnęła śniegiem. Toteż 26 stycznia 2006 roku z polany za Szkołą Podstawową nr 8 ciągnięty dwoma małymi traktorami wyruszył kulig organizowany przez policki OSiR i PKC "Sama Rama". W imprezie wzięło udział ponad 30 młodych zwolenników zimowego szaleństwa.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Po jednogodzinnej przejażdżce leśnymi drogami wszyscy ponownie spotkali się na polanie rekreacyjnej za "ósemką". Tu organizatorzy przygotowali ognisko, pieczenie kiełbasek i gorącą herbatę. Dzieci, które nie pojechały z kuligiem wzięły udział w konkursie na najładniejszego bałwana.

4.JPG
5.JPG

Po powrocie z lasu uradowane dzieci wraz z rodzicami wspólnie piekły kiełbaski. Najbardziej chyba zadowolone z tej imprezy były mamy uczestników kuligu, że ich dzieci wróciły całe i zdrowe. Organizatorzy dziękują firmie Trans-Net za nieodpłatne użyczenie ciągników.

Uwaga!

W roku 2006 odbyły się dwa kuligi organizowane przez PKC "Sama Rama". W latach 2007 i 2008 nie zorganizowaliśmy żadnego kuligu.


(wig)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License