LIV wycieczka "Rowerem w Nieznane"

Nawet najlepsze plany może pokrzyżować pogoda. Przekonali się o tym uczestnicy 54 wycieczki "Rowerem w Nieznane". Umówiliśmy się wcześniej z klubem Jantarowe Szlaki w Sławoszewie, w niedzielę 17 marca 2013 r. w zajeździe Zjawa, na spotkanie naszych klubów z okazji jubileuszu "Jantarów".

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Wcześniej wycieczka ta miała być rowerową. Jednak silny, przenikliwy wiatr i mróz zmusił nas do zamiany jej na charakter pieszej wędrówki więc w liczbie 18 piechurów i dwóch zatwardziałych rowerzystów spotkaliśmy się w sławoszewskiej gospodzie.

4.JPG
5.JPG

Po oficjalnym rozpoczęciu, wręczeniu "Jantarom" okolicznościowego dyplomu, a wszystkim uczestnikom spotkania pamiątkowych "szprychówek" już swobodnie przy kawie i herbacie prowadziliśmy towarzyskie dysputy.

6.jpg
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG

Dokonaliśmy wpisu do Księgi Gości, wybraliśmy też najciekawszy projekt na kolejny znaczek rajdowy.

11.jpg
12.JPG
13.JPG

W samo południe uczestnicy spotkania podzielili się na dwie grupy. "Jantarowe Szlaki" ruszyły na zachód do Dobrej Szczecińskiej, a "Sama Rama" w kierunku wschodnim.

14.JPG

Nad jeziorem Bartoszewo zapaliliśmy niewielkie ognisko, w którym upieczono kiełbaski. Umówiliśmy się również na kolejna imprezę 24 marca w Witorzy, by w Gunicy utopić Marzannę i Powitać Wiosnę 2013 r.

15.JPG
16.JPG
17.JPG

(wgaw)
(adalbert)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License