LXII Wycieczka "Rowerem w Nieznane"

Korzystając z pięknej słonecznej pogody 1 i 2 listopada 2014 r. odwiedzaliśmy groby bliskich nam zmarłych. Mimo, że większość członków "Samej Ramy" mieszka w Policach to jednak nasi bliscy swoje mogiły mają na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Toteż wizyta na tej nekropolii była pretekstem do odbycia 62 wycieczki Rowerem w Nieznane.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Mimo, że mogiły odwiedziliśmy wcześniej to spadające liście z drzew zmuszają w tych dniach do codziennych zabiegów kosmetycznych przy użyciu popularnej miotły.

4.JPG
5.JPG
6.JPG

W wyprawie rowerowej jak zwykle towarzyszy nam suczka Julka bardzo lubiąca towarzystwo rowerzystów więc choćby z tego powodu Andrzej nie zostawia jej na kilkanaście godzin samej w domu.

7.JPG
8.JPG

Ciepła i słoneczna pogoda kusi aby po wizycie na Cmentarzu Centralnym pojechać nad dawno nie odwiedzane jezioro Szmaragdowe w dzielnicy Szczecin-Zdroje. Tu penetrujemy poszczególne zakątki Puszczy Bukowej, posilamy się i wracamy przez gospodę "Uroczysko" w Bartoszewie gdzie zatrzymujemy się na dłuższy postój, a potem do Polic.

9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG

(wgaw)
(snowick0)
(anhel)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License