Mikołaj zwierzętom 2017

W sobotni poranek 16 grudnia 2017 r. spotkaliśmy się na terenie Kompleksu OSiR przy ul. Piaskowej w Policach, by właśnie tu zakończyć wędrówkę pod hasłem "Mikołaj Zwierzętom". Poszczególne grupy uczestników na metę pieszego rajdu przyniosły wykonane przez siebie karmniki dla ptaków i karmę dla zwierząt. Te właśnie prace zostały ocenione przez jury, które pod uwagę brały takie wartości budowli jak walory ekologiczne, recyklingowe, a także sposób wykonania i użyty materiał.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Zdaniem komisji konkursowej najlepsze ptasie stołówki wykonali Jaśko Fiedziuszko, Maja Tomczyk i Fabian Kapczyński. Ponadto jury zadecydowało, że wszystkie prace zostaną nagrodzone zgniatarkami do plastikowych butelek.

4.JPG
5.JPG
6.JPG

W tym czasie Mikołaj i jego pomocnicy Jurkowie Szczęsny i Król pod nadzorem kulinarnym szefowej Lucyny Pacholik przygotowywali kiełbaski na grillu, gorące napoje i słodycze dla uczestników imprezy.

7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG

Potem rozegrano konkurs sprawnościowy na czas - "Łowienie karpia na wigilijny stół". Tu najlepiej szło Rafałowi Zaśko z polickiej "Trójki" przed Natalią Czajko i Fabianem Kopczyńskim. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki, a organizatorzy - Sama Rama, OSiR, Wydz. Oświaty UG Police i Nadleśnictwo Trzebież złożyli rajdowiczom życzenia Wesołych Świąt i Nowego 2018 Roku.

12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPG
16.JPG

(wgaw)
(kamila)
(zbyszek)
(micolski)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License