Mikołaje w SP Nr 3 w Policach

Na prośbę dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w dniu 22 grudnia 2009 r. członkowie Polickiego Klubu Cyklistów, podobnie jak w latach ubiegłych wystąpili w roli Mikołajów. Tym razem byli bez rowerów. Tak na marginesie trzeba zaznaczyć, że ze szkołą tą współpracujemy już od wielu lat. Pracujący tu nauczyciele Anetta Gawrońska, Krystyna Wilińska, Aldona Grzyb i wielu innych uczestniczą w naszych rajdach ze swoją młodzieżą. Toteż w rewanżu nasi działacze Tadeusz Bujnowski i Wiesław Gaweł występując w roli Mikołajów tym razem obdarowali ponad 430 uczniów tej szkoły drobnymi upominkami.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Dzieci czekały na tą wizytę w poszczególnych salach lekcyjnych. W trakcie tych niecodziennych odwiedzin odświętnie ubrani uczniowie prezentowali m.in. programy artystyczne, swoje własnoręcznie wykonane prace o charakterze świątecznym a nawet malowały portrety Mikołaja. Panie dyrektorki mogły też pochwalić się tym, że fundusze na prezenty wręczone przez Mikołajów tak naprawdę nie pochodziły w tym roku od sponsorów ale to głównie dzieci same na nie zapracowały. Potrzebne pieniążki uzyskały zbierając makulaturę, puszki po napojach i biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych.

4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG

Mikołaje z "Samej Ramy" gratulują pomysłu gdyż o prawdziwych i bezinteresownych sponsorów na naszym rynku jest coraz trudniej. Wszystkie dzieci w towarzystwie Mikołajów w Sali gimnastycznej szkoły obejrzeli Jasełka w wykonaniu uczniów klas drugich. Serdecznie gratulujemy młodym aktorom pomysłu i realizacji programu artystycznego "Bóg się rodzi".


(wig)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License