Mikołajowy Przejazd Rowerowy 2017

Od Mikołajek i Mikołajów zaroiło się na placu Orła Białego w piątkowy wieczór 15 grudnia 2017 r. Wszystko to za sprawą Mikołajowego Przejazdu Rowerowego, który zorganizowało Stowarzyszenie Rowerowy Szczecin. I tym razem wbrew wcześniejszym prognozom aura nie była zimowa więc kolorowy peleton bez większych utrudnień mógł ruszyć na trasę ulicami Szczecina.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Toteż po krótkim powitaniu przez przedstawiciela organizatorów cały peleton przy dźwiękach trąbek i klaksonów w asyście radiowozów szczecińskiej policji wyruszył następującą trasą: pl. Orła Białego - ul. Grodzka - ul. Tkacka - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - al. Woj. Polskiego - pl. Szarych Szeregów - al. Woj. Polskiego - ul. Zaleskiego - ul. Wyspiańskiego - ul. P. Skargi - ul. Ogińskiego - ul. Szymanowskiego - ul. Odrowąża - ul. Felczaka - al. Wyzwolenia - pl. Żołnierza - ul. Staromłyńska - pl. Orła Białego. Po drodze Mikołaje - cykliści raz po raz podjeżdżali do spacerujących z rodzicami dzieci, by poczęstować je słodyczami. Po blisko godzinnej przejażdżce dotarliśmy znów na plac Orła Białego, by tu zakończyć rowerową wędrówkę po Szczecinie.

8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Tu też złożyliśmy sobie życzenia świąteczno-noworoczne i członkowie Samej Ramy udali się do Polic. Jednak nie wszystkich cyklistów zadowolił ten nieco krótki przejazd . Grupa Pawła postanowiła więc odwiedzić jeszcze kilka atrakcyjnych miejsc i uwiecznić je na zdjęciach. Dziękuję Asi, Pawłowi i Grzegorzowi za pomoc w realizacji tego materiału.

14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg

(wgaw)
(paweł)
(joanna)
(mariusz)
(grzegorz)
(micolski)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License