Otwarcie przystani przy ul. Konopnickiej 12

Na zaproszenie Burmistrza Polic 24 kwietnia 2013 r. przedstawiciele  SE Łarpia i Samej Ramy wzięli udział w uroczystym otwarciu Przystani Miejskiej w Policach. Parę minut po godz. 12:00 osoby zaangażowane w realizację projektu łącznie z Burmistrzem Władysławem Diakunem dokonali przecięcia wstęgi.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Inwestycja ta powstała łącznie z projektem "Rozbudowa miejskiej przystani żeglarskiej w ramach rewitalizacji Starego Miasta". Koszt inwestycji zamknął się kwotą ok. 2.700 tys. zł, a sumę tą pokryto dzięki wsparciu środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.

4.JPG
5.jpg

Ta uroczysta chwila była okazją spotkania naszych działaczy nie tylko w układzie towarzyskim, ale również wykorzystano ją do analizy już prowadzonych inwestycji oraz budowania planów zagospodarowania brzegów rzeki Łarpi i wyspy Polickie Łąki.

6.JPG
7.JPG

W trakcie spaceru po przystani OSiR-u interesowaliśmy się sprzętem pływającym będącym na stanie ośrodka mając na uwadze nadchodzący sezon kajakowo-żeglarski.

8.JPG
9.JPG

(wgaw)
(Szkocki)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License