Piknik Organizacji Pozarządowych 2012

W sobotę, 8 września 2012 r. już po raz siódmy SE "Łarpia" i PKC "Sama Rama" reprezentowały nas na Pikniku Organizacji Pozarządowych w Policach. Na placu przed budynkiem kompleksu sportowego przy ul. Paskowej stanęło 24 stoisk wystawienniczych prezentujących polickie organizacje i stowarzyszenia.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Na ustawionej scenie Janek Matura wcielił się w rolę konferansjera i zapraszał do występów zarówno młodszych jak i starszych wykonawców. Raz po raz na scenie pojawiali się też przedstawiciele poszczególnych organizacji propagując swoją działalność . Dzieci na rowerach, wrotkach dawały popisy na zjeżdżalni i szalały na dmuchanych zamkach.

4.JPG
5.JPG

Stoiska odwiedzane były przez mieszkańców Polic, którzy korzystając z pięknej pogody dość licznie odwiedzali to miejsce. Można tu było podziwiać zabytkowy sprzęt wojskowy, wytwory rękodzielnictwa, specjały kuchni, zmierzyć sobie ciśnienie a chętni mogli oddawać krew.

6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG

Byli też znani politycy Dariusz Wieczorek i Grzegorz Napieralski, którzy próbowali "zrobić kółeczko" zabytkowym motocyklem.

10.JPG

Organizatorzy imprezy nie zapomnieli o posiłku dla wystawców serwując kiełbaski z grila.

11.JPG

Nasze stoisko odwiedzali nie tylko zainteresowani ekologią i krajoznawstwem ale również gościli Burmistrz i Przewodniczący Rady Miejskiej.

12.JPG
13.JPG

Pod wieczór  kolorowe miasteczko zamknęło swoje podwoje i VII Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach przeszedł do historii.

14.JPG

(wgaw)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License