Spływ Kajakowy Łarpią 2015

Po kilkudniowych przygotowaniach, w niedzielę 9 sierpnia na przystani polickiego Stowarzyszenia Ekologicznego "Łarpia" przy ul. Dębowej zjawiło się 21 amatorów wiosłowania. Na wstępie komandor spływu Andrzej Helak omówił trasę i program spływu.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Na przystani odbyła się też miła chwila, a mianowicie wręczenie koszulki klubowej nowemu członkowi PKC "Sama Rama" - Aleksandrowi Wolnemu.

4.JPG
5.JPG

Ok. godz. 10:30 kajaki w asyście asekuracyjnej motorówki prowadzonej przez Wiesia ruszyliśmy w kierunku północnym mijając wszelkie przeszkody i zakola na rzece.

6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG

Przerwę i postój wyznaczono na polickiej plaży nieopodal miejsca nazywanego Mijanką. Po kanapce i kubku kawy ruszyliśmy dalej w kierunku południowym, a potem zachodnim mijając amatorów innych form turystyki wodnej.

13.JPG
14.JPG
15.JPG
16.JPG
17.JPG
18.JPG

Przy pięknej pogodzie, po dwóch godzinach wspólnej wędrówki kajakowej wróciliśmy do bazy przy ul. Dębowej. Po uporządkowaniu sprzętu zapłonęło ognisko, w którym pieczono kiełbaski i inne wiktuały.

19.JPG
20.JPG
21.JPG
22.JPG
23.JPG

(wgaw)
(adalbert)
(gosia)
(ania)
(snowicki)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License