VII Zlot Miłośników Quadów

Już po raz siódmy w dniach 1-4 maja 2014 r. odbył się Zlot Miłośników Quadów ATV Team Police. Głównym organizatorem imprezy była "Enigma" s.c. Police. Na bazę zlotu tym razem wybrano Ośrodek Wypoczynkowy w miejscowości Lubieszewo nad jez. Lubie w Puszczy Drawskiej.


Zjechało się tu ponad pięćdziesięciu amatorów sportu motorowego. Uczestnicy zlotu zostali rozlokowani w domkach letniskowych ze względu na jeszcze zbyt chłodne noce w tym rejonie Pojezierza Drawskiego.


Już od wczesnych godzin samochody ciągnące lawety z quadami pokonując prawie 150 km dojechały do bazy. Po rozlokowaniu się i kolacji zapłonęło integracyjne ognisko połączone z pokazem multimedialnym migawek z poprzednich zlotów.


2 i 3 maja obfitował w wyjazdy quadów w wyznaczony na mapie rejon zajęć terenowych. Podobnie jak w latach ubiegłych realizowano program poruszania się tego typu pojazdami w trudnym terenie, doskonalenie współpracy partnerskiej w warunkach ekstremalnych oraz udzielanie pomocy przedmedycznej.


Wyjazd w ten rejon woj. zachodniopomorskiego to nie tylko spotkanie quadowców. Mogliśmy też uczestniczyć w X Drawskich Targach "Mój Ogród" oraz wędrówkach pieszych i rowerowych po okolicy. Był też program sportowy: piłka siatkowa, wędkarstwo a także konkursy dla dzieci.


4 maja po załadunku quadów na przyczepy wracamy w drogę powrotną do Polic. VII Zlot Miłośników Quadów przechodzi do historii. Na pewno zostaną po nim miłe wrażenia i pamiątkowy znaczek z tej ciekawej imprezy.

31.JPG

Zaproszona na tą imprezę "Sama Rama" składa specjalne podziękowanie za znakomitą organizację zlotu Jackowi i Mariuszowi Gaweł.


(wgaw)
(jacek)
(mgw)
(marcin)
(klaudia)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License