Wywiad w Polskim Radiu Szczecin

We wtorek 16 sierpnia 2011 r. przedstawiciele PKC „Sama Rama” zostali zaproszeni do szczecińskiego Polskiego Radia na rozmowę o turystyce rowerowej w naszym regionie w ramach programu „Lider”. Na zaproszenie Pani redaktor Małgorzaty Furga do studia na ul. Niedziałkowskiego udali się Darek Nowicki i Wiesław Gaweł.

Po wejściu do studia okazało się, że audycja będzie nadawana „na żywo”. Po zajęciu miejsc za mikrofonami pani redaktor ustaliła z nami zasady jakie panują w studio.

1.jpg

Sygnał z reżyserki o godz. 19:00, wiadomości, a potem redakcja sportowa i głos na antenie Pani Małgosi uspokoił napięcie. Nam zadawano pytania a my mówiliśmy tak jak najlepiej umieliśmy o turystyce rowerowej, o najbliższych imprezach rowerowych w gminie, a także o szlakach rowerowych i położonych przy nich zabytkach.

Po zakończeniu audycji, która trwała prawie do godz. 20:00 umówiliśmy się Panią Redaktor na kolejne spotkanie. Termin i szczegóły ustalimy telefonicznie.

Po powrocie do Polic otrzymałem drogą e-malową sygnały, że audycja była słuchana.


(wgaw)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License