XLIX wycieczka "Rowerem w nieznane"

W niedzielny poranek 9 września 2012 r. pod pomnikiem Jana Pawła II zjawiło się 10 osób i mały piesek. Po krótkiej naradzie postanowiliśmy pojechać ścieżką rowerową przez Tanowo nad jezioro Bartoszewo.

1.JPG
2.JPG

Tu zrobiliśmy dłuższy odpoczynek i zapaliliśmy niewielkie ognisko, w którym upieczono zabrane ze sobą kiełbaski, a najmłodsi uczestnicy wycieczki mogli sprawdzić czy w pobliskim lesie nie pokazały się już grzyby.

3.JPG
4.JPG

Po wygaszeni popiołu podzieliliśmy się na dwie grupy. Grupka z młodszymi uczestnikami eskapady udała się przez Leśno Stare do Polic, natomiast pozostali wyruszyli na dalszą wędrówkę przez Węgornik, Zalesie, jezioro Piaski do Trzebieży. Tu nad Zalewem Szczecińskim był kolejny odpoczynek. Niestety w aparacie fotograficznym "padła" bateria i nie mogliśmy udokumentować tego zdjęciami.

5.JPG

Po półgodzinnej przerwie jadąc przez Dębostrów, Niekłończycę i Jasienicę wróciliśmy do Polic. Niebawem czeka nas 50 jubileuszowa wycieczka Rowerem w Nieznane.


(wgaw)
(zibi)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License