XXXIII wycieczka rowerem w nieznane

W niedzielny poranek 10 lipca 2011 r. w stałym miejscu zbiórek na niedzielne wycieczki spotkało się tylko pięcioro członków PKC Sama Rama. Chwilę przed wyruszeniem na trasę pojawili się przedstawiciele portalu internetowego „Wokół Polic” aby poprosić o krótki wywiad. Wypowiedzi udzielił Grzesiu Cichecki i po pożegnaniu z dziennikarzami wyruszyliśmy na trasę.

Jadąc przez Trzeszczyn a następnie obrzeżem Tanowa dojechaliśmy do Bartoszewa, do gospody „U Stefana”. Po zamówieniu kawy okazało się, że takich niedzielnych gości w Bartoszewie i to na rowerach jest bardzo wielu.
Po kawie ruszyliśmy dalej przez Sławoszewo, Płochocin do Grzepnicy a potem duktami leśnymi do Bartoszewa. Po krótkim odpoczynku pojechaliśmy przez Leśno Stare, Siedlice do Polic. Tu zakończyliśmy kolejną rowerową wycieczkę w nieznane.

1.jpg

Wycieczka na pewno była udana, zapomnieliśmy tylko o aparatu fotograficznego więc na zakończenie wykonaliśmy tylko jedno zdjęcie telefonem komórkowym.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License