XXXVII wycieczka "Rowerem w nieznane"

Ostatni wrześniowy, za razem ciepły i słoneczny poranek sprawił, że zebrała się dość liczna bo trzynastoosobowa grupa cyklistów. Po krótkiej naradzie ustaliliśmy, że zrobimy pętlę. I tak o 10:10 ruszyliśmy w trasę przez Tanowo najpierw dotarliśmy do Zalesia skąd przez teren rezerwatu Świdwie mijając ośrodek dydaktyczny dojechaliśmy do Stolca.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Tutaj weszliśmy na teren pałacu, po krótkim rekonesansie przyległego terenu pojechaliśmy nad jezioro Stolsko aby nieco się posilić. Dalej nieznaną do tej pory polną drogą dotarliśmy do Rzędzin. Jadąc w stronę Płochocina na polnych wertepach jedna z uczestniczek przewróciła się z rowerem, na szczęście skończyło się tylko na obtłuczeniu nogi. Po sprawdzeniu stanu poszkodowanej ruszyliśmy dalej i tak zawitaliśmy w Bartoszewie. Tutaj się rozdzieliliśmy, kilka osób zostało by odpocząć i uzupełnić płyny, a reszta pojechał do Polic gdzie się pożegnaliśmy.

6.jpg
7.jpg
8.jpg

Dziękuję kolegom za pomoc w wyborze dróg i wszystkim uczestnikom za liczny udział w kolejnej wycieczce jednocześnie zapraszam na następne.


(darek)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License