Zebranie organizacyjne klubu "Sama Rama"

W dniu 10 maja odbyło się kolejne zebranie członków SE „Łarpia” i PKC „Sama Rama”. Nie było to zwykłe zebranie. Jak powiedział prezes klubu Wiesław Gaweł, czekaliśmy na nie 6 lat. Po wielu podejmowanych próbach i projektach doczekaliśmy się wreszcie klubowych koszulek. Pomoc przyszła niespodziewanie i można by rzec spontanicznie. Po zaakceptowaniu naszych propozycji w dość krótkim czasie Burmistrz Gminy Police Władysław Diakun ufundował Polickiemu Klubowi Cyklistów „Sama Rama” koszulki klubowe.

1.JPG
2.JPG
3.JPG

Przekazania koszulek na ręce klubowiczów dokonał Sekretarz Gminy Andrzej Bednarek, który zapewnił zebranych o wspieraniu przez Gminę Police inicjatyw i celów realizowanych przez nasz klub. Wyraził również nadzieję, że uprawiając turystykę rowerową od Wolgast po Słupsk, a nawet jeszcze dalej, przyczynimy się do umacniania pozytywnego wizerunku naszego regionu, a zielony kolor, kojarzony będzie zawsze z „zieloną gminą” Police.

4.JPG
5.JPG

Prezes Wiesław Gaweł, złożył na ręce Sekretarza Gminy pisemne podziękowanie dla Burmistrza. Z tego miejsca chcielibyśmy również skierować nasze podziękowania w stronę Biura Promocji i Współpracy Zagranicznej za pomoc i pełne zaangażowanie w realizacji zamówienia.

6.JPG

(micolski)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License